Vitajte! Som Zuzana Chabadová.

Vitajte! Som Zuzana Chabadová.

Cestovateľka, športovkyňa, vášnivá kulinárka, a podnikateľka so zážitkami trvajúcimi viac ako 25 rokov v oblasti obchodu a vedenia prevádzok.

Moje dobrodružstvo začalo v časoch, keď som študovala na Fakulte riadenia a informatiky na Žilinskej univerzite so zameraním na marketing a manažment. Letné prázdniny som trávila na stážach s obchodným tímom v medzinárodnej firme Schôller. Na pracovnom poli som získavala skúsenosti nielen v rodnom Slovensku, ale aj v nádhernom Švajčiarsku a Rakúsku.

Po skončení štúdia som sa pustila do vzrušujúcej práce na rôznych projektoch s rôznymi značkami. Patrili medzi ne Ryba More zdravia, Piknik, Lunter, ale aj veľké medzinárodné brandy ako Algida, Joop!, Davidoff, Jaguar a Fabergé, a mnohé ďalšie.

No nie je to len o mojej pracovnej ceste. Som hrdou mamou. So synom sme sa spojili. Vytvorili sme pre vás tento projekt Biznis doktor, kde ponúkame vzdelávanie a rozvoj vašich zručností.

Moja vášeň a skúsenosti ma priviedli k založeniu vlastnej firmy, kde ponúkam vzdelávacie kurzy, poradenstvo a podporu. Môj cieľ je zdieľať s vami moje poznatky a pomôcť vám dosiahnuť svoje sny.

Zuzana v San Marine
Moje cesty v profesnom svete
Moje príbehy so značkami v obchodnom svete

Viedla som obchodné tímy na Slovensku. Ponúkala som služby od verejného sektora až po maloobchod a gastronómiu. Každý rok som čelila výzve naplniť vysoké očakávania vedenia firmy. Dôležitým pilierom pri plnení tržieb a zisku bolo plánovanie budgetu a mesačné vyhodnocovanie výsledkov. Ďalšími piliermi k úspešnému cieľu boli cenotvorba, marketingové kampane. Aktívne som prispela k formovaniu nových divízií a dohliadala na uvádzanie na trh nových značiek a produktov, organizovanie výstav.

Ako regionálna manažérka som dosiahla úspechy v riadení projektov pre slovenské i korporátne firmy. V dynamickom obchodnom prostredí som sa denne stretávala so zmenami podmienok. Aktívne som sa venovala úspešnému vyjednávaniu s klientmi a plánovaniu rozpočtov. Moje skúsenosti a oddanosť efektívnemu riadeniu projektov mi pomohli dosiahnuť optimálne výsledky v každej fáze podnikateľských iniciatív.

Ak hľadáte miesto plné inšpirácie, praktických nástrojov a podpory na ceste k osobnému a profesijnému rastu, ste na správnom mieste! Teším sa na spoluprácu s vami a na spoločnú cestu k úspechu!

Moja unikátna cesta spolupráce s vybranými klientami

Zo života

Nenechajte si újsť